Rok uběhl jako voda a my se s tím školním rozloučíme v pátek 26. června. Děkujeme za přízeň a podporu a přejeme všem dětem příjemné prázdniny a rodičům krásné léto. Vysvědčení budeme v naší ZUŠ Příbor předávat v pátek 26. června od 8 do 12 hodin u jednotlivých učitelů.