Srdečně zveme všechny, kdo se chtějí přijít podívat na každoroční velmi oblíbený koncert, který neobstarají žáci se svými učiteli, ale žáci se svými rodinami! Rozhodně si přijďte poslechnout výkony ve středu 24. června od 17 hodin do sálu ZUŠ. A kdo ví – možná si budete chtít za rok také zkusit stoupnout na ona „prkna, co znamenají svět“. Po koncertě bude jako každým rokem nachystáno drobné občerstvení jako poděkování za celý školní rok.